Malarz budowlany

BSI

Bergen, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma BSI Sp.z o.o. (certyfikat 3455) zajmuje się rekrutacją pracowników do pracy za granicą, m. in. w Norwegii.

Obecnie dla naszego norweskiego klienta poszukujemy doświadczonych
pracowników na stanowisko MALARZA BUDOWLANEGO

Oferujemy:

- pracę w Bergen,
- pracę polegająca na gipsowaniu, szpachlowaniu i malowaniu ścian na zewnątrz i wewnątrz budynków mieszkalnych oraz biurowych,
- zatrudnienie na norweskich warunkach,
- po okresie próbnym, możliwość nawiązania dalszej współpracy,
- narzędzia, ubranie robocze organizowane przez pracodawcę,
- pomoc w organizacji zakwaterowania oraz kwestii urzędowych.

Wymagania

Wymagania:
- min. 3- letnie doświadczenie w pracy malarza,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym,
- doświadczenie w szpachlowaniu, tynkowaniu, stawianiu ścianek kartonowo-gipsowych oraz tapetowaniu będzie mile widziane,
- kurs na podesty ruchome - mile widziany.

Prezentacja firmy

Firma BSI Sp. z.o.o. ( certyfikat 3455) zajmuje się rekrutacją pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie