Opis stanowiska pracy

- przygotowanie i malowanie ścian i sufitów,
- przygotowanie podłoża i klejenie tapet z włókna szklanego,
- malowanie na tapetach z włókna szklanego,
- malowanie listw,
- malowanie stolarki budowlanej.

Praca w systemie akordowym (według tabeli cen).

Zagwarantowane:
- płatności faktur w ciągu 48h od ich wystawienia - ING Aleo,
- mieszkanie i dojazd do miejsca pracy samochodami służbowymi,
- obsługa prawna i kadrowo - księgowa,

Wymagania

- własna działalność gospodarcza,
- udokumentowane doświadczenie jako malarz budowlany,
- znajomość obsługi urządzeń malarskich i technik malarskich,
- umiejętność pracy w zespole,
- mobilność i dyspozycyjność,
- komunikacyjna znajomość angielskiego lub niemieckiego mile widziana,
- prawo jazdy kategorii B.

Prezentacja firmy

Firma Complex świadczy pełen zakres usług malarskich, zarówno prz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Praca dla studenta, Praca Praca na produkcji