BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Malarz budowlany - Dania

Od: BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kopenhaga

JobSupply Polska Sp. z o.o. jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie, będącą częścią Bluecollar ApS Group z Odense w Danii (Agencja Zatrudnienia nr 5437). Jako część BlueCollar ApS działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 11 lat.

Aktualnie dla naszego klienta z Danii poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Malarz budowlany
Nr Ref: M-b./ 05/ Dania
Miejsce pracy: różne lokalizacje, Dania.

Zakres obowiązków:
Praca na różnych projektach na terenie całej Danii. Malowanie wnętrz jak również na zewnątrz budynków.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z duńskimi standardami,
• rozpoczęcie pracy od 01.06.2017,
• możliwość długotrwałej współpracy,
• możliwość pracy w godzinach nadliczbowych w zależności od projektu,
• umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,
• ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe,
• możliwość zaliczek w wysokości 1000 DKK / tydz.,
• opieka koordynatora,
• wypłata wynagrodzenia co 2 tyg.,
• pomoc w organizacji pierwszego zakwaterowania (koszt odciągany z wynagrodzenia),
• 12.5% dodatku urlopowego do każdej przepracowanej godziny,

Oczekujemy:
• udokumentowanego doświadczenia zawodowego jako malarz,
• dbałości o szczegóły i dokładności w pracy,
• dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy od 01.06.2017 r.,
• komunikatywnej znajomości j. angielskiego będzie atutem,
• prawo jazdy + własne auto na wyjazd - dodatkowy atut.

Wymagane dokumenty:
•CV
•Dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe tj. św. pracy , referencje itp.

Aplikacje:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim z podaniem numeru referencyjnego M-b./ 05/ Dania na adres e-mail.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Oferta dotyczy pracy za granicą.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez JobSupply Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy BlueCollar oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.