Opis stanowiska pracy

• Prace malarskie wewnątrz i zewnątrz
• Malowanie pistoletem powierzchni drewnianych, stalowych
• Przygotowanie i sprawdzenie podłoża
• Ochrona powierzchni nie objętych pracami malarskimi

Wymagania

Wymagania:
• Doświadczenie zawodowe jako malarz
• Własna działalność gospodarcza, A1
• Mobilność, dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgi – własny samochód
• Dokładność, sumienność, niezawodność
• Umiejętność pracy w zespole
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:
• Możliwość skorzystania z oferowanego przez nas zakwaterowania
• Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia międzynarodowego
• Atrakcyjne stawki

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria