MAJSTER ROBÓT ŻELBETOWYCH

WAMA Polska Sp. z o.o.

Szwecja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie przy wykonywaniu robot ciesielskich, zbrojarskich, betoniarskich

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • umiejętność obsługi niwelatora

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego (ewent. języka szwedzkiego)

 Obowiązki:

  • wykonywanie obowiązków majstra budowy na terenie Szwecji
  • komunikacja pomiędzy nadzorem budowy a pracownikami budowlanymi

  • bezpośrednia organizacaja robót w oparciu o zadania powierzone przez nadzór budowy

  • odpowiedzialność za terminowe i jakościowe wykonanie poszczególnych robót

 Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w rozwijącej się firmie budowlanej działającej na terenie Szwecji
  • Możliwość rozwoju zawodowego przy realizacji ciekawych wyzwań budowlanych

  • Organizujemy transport PL-SE, zakwaterowanie oraz zapewniamy dojazd z kwatery do miejsca pracy, zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • Miłą atmosferę w pracy

  • Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole.

Prezentacja firmy

WAMA POLSKA SP. z O.O. jest firmą budowlaną prowadzącą działalnoś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie