MAJSTER ROBÓT SANITARNYCH

Agnes S.A.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

• przygotowywanie przedmiarów robót,
• prowadzenie uzgodnień projektowych,
• przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom,
• prowadzenie dystrybucji dokumentacji,
• sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym.
• koordynowanie robót na powierzonym odcinku,
• monitorowanie postępów prac,
• bieżące przygotowywanie sprawozdań i raportów,

Wymagania

• wykształcenie wyższe budowlane o profilu sanitarnym,
• minimum roczne doświadczenie w pracy na budowie,
• pasja oraz prawdziwe zainteresowanie branżą,
• mile widziana znajomości języka angielskiego,
• terminowość
• mobilności

Prezentacja firmy

AGNES S.A. w oparciu o znajomość rynku, doświadczanie i innowacyj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria