Majster Robót Murowych (Belgia) – Pilne!

SN Strukton Sp. z o.o.

81-786 Sopot, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca za granicą - stałe zatrudnienie

Firma budowlana z 15 letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją rynkową poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

• Nadzór nad brygadami murarzy.
• Kontrola jakości, planowanie i raportowanie produkcji.
• Prowadzenie robót zgodnie z harmonogramem i przepisami BHP.
• Sporządzanie raportów dla kadr i księgowości.

Oferujemy
• Bardzo dobre warunki socjalno-płacowe.
• Stabilność i ciągłość zatrudnienia.
• Możliwość awansu zawodowego.
• Pracę prestiżowych budowach w Europie Zachodniej.

Wymagania

Wymagania:
• Znajomość języka obcego
(preferowany angielski, niemiecki bądź niderlandzki).
• Uprawnienia budowlane
• Umiejętność kierowania ludźmi i egzekwowania wydajności.
• Umiejętność czytania i analizowania projektów budowlanych.
• Doświadczenie na budowie i na podobnym stanowisku min. 5 lat.
• Praktyczna znajomość robót murarskich.
• Podstawy obsługi komputera ( Word, Excel, itd).
• Sumienność, dokładność, systematyczność, zaangażowanie.
UWAGA!

Chętnie zatrudniamy osoby prowadzące działalność gospodarczą.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji

Prezentacja firmy

Firma budowlana z 15 letnią historią i ugruntowaną pozycją rynkową w Uni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie