Majster Robót Mostowych (budowa kolejowa)

Trakcja PRKiI S.A.

Słupsk, pomorskie

Wizję zmieniamy w rzeczywistość
Trakcja PRKiI S.A. jedna z największych spółek giełdowych, działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego w tym kolejowego, drogowego oraz energetyki w Polsce.

W związku z realizowanymi kontraktami na terenie województwa pomorskiego poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Nadzór nad prowadzeniem robót w poszczególnych punktach roboczych, koordynacja pracy brygad roboczych.
  • Nadzór nad bezpieczeństwem pracowników i mieniem firmy.
  • Nadzorowanie zakresu i jakości robót prowadzonych przez podwykonawców.
  • Zamawianie i rozliczanie sprzętu oraz transportu.
  • Pomoc w prowadzeniu niezbędnej dokumentacji (raporty dzienne, karty pracy sprzętu, ewidencja godzin pracy brygad roboczych).
  • Zgłaszanie wykonanych robót do odbiorów.
  • Zakupy drobnych materiałów, paliw i narzędzi.
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na materiały i sprzęt.

Wymagania

  • Doświadczenie przy nadzorze realizacji robót (mile widziane przy obiektach mostowych, pracach żelbetowych, izolacyjnych).
  • Doświadczenie przy nadzorowaniu brygad roboczych.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Umiejętność szacowania czasu realizacji poszczególnych zakresów robót.
  • Znajomość zasad w zakresie zapewnienia bhp podległym pracownikom.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność odczytywania projektów.
  • Mile widziane wykształcenie związane z budownictwem.
  • Mile widziane dodatkowe szkolenia/uprawnienia (agregaty prądotwórcze, zagęszczarki, rusztowania, spawalnicze, sprzęt do prac ziemnych itp.).
  • Mile widziana umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży.
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.