Majster Robót budowlanych - prace wykończeniowe

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Poznań

Dla naszego Klienta, który realizuje szereg inwestycji na terenie Szwecji poszukujemy obecnie wykwalifikowanych osób na stanowisko:

Szwecja

Oferujemy:
• umowę o pracę na czas określony (2 lata)
• wynagrodzenie - 2100 -2600 Euro netto miesięcznie
• gwarantowane bezpłatne zakwaterowanie
• bezpłatne dojazdy z pracy i do pracy

Zakres obowiązków:
• nadzór nad podległymi pracownikami (brygady ok. 20 osób)
• nadzór nad powierzonym odcinkiem robót budowlanych
• wspomaganie kierownika budowy w prowadzeniu inwestycji
• pokrycie ścian płytami gipsowymi
• stawianie konstrukcji regipsowych

Wymagania:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym!
• mile widziane wykształcenie kierunkowe
• dokładność oraz zaangażowanie do pracy

Agencja Pracy FallWork Sp. z o.o. Nr Cert. 6231
*Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośredniego w firmie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.