Majster/Kierownik Robót Żelbetowych

SN Strukton Sp. z o.o.

84-230 Rumia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

• Nadzór nad brygadami w zakresie robót żelbetowych i montażu prefabrykatów
• Kontrola jakości, planowanie i raportowanie produkcji
• Prowadzenie robót zgodnie z harmonogramem i przepisami BHP
• Sporządzanie raportów dla kadr i księgowości

Wymagania

• Doświadczenie na budowie i na podobnym stanowisku min. 10 lat
• Praktyczna znajomość robót szalunkowych, zbrojarskich oraz montażu prefabrykatów
• Znajomość języka obcego w stopniu umożliwiającym, wykonywanie codziennych obowiązków służbowych (preferowany angielski, niemiecki bądź niderlandzki)
• Umiejętność czytania i analizowania projektów budowlanych
• Umiejętność kierowania ludźmi i egzekwowania wydajności
• Podstawy obsługi komputera ( Word, Excel, itd)
• Sumienność, dokładność, systematyczność, zaangażowanie.

Prezentacja firmy

Firma budowlana z 15 letnią historią i ugruntowaną pozycją rynkową w Uni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie