Majster/Kierownik Robót Żelbetowych (Belgia) – Pilne!

SN Strukton Sp. z o.o.

Sopot, zagranica

Opis stanowiska pracy

• Nadzór nad brygadami cieśli i zbrojarzy w zakresie robót żelbetowych lub/i

  murarskich.

• Kontrola jakości, planowanie i raportowanie produkcji.

• Prowadzenie robót zgodnie z harmonogramem i przepisami BHP.

• Sporządzanie raportów dla kadr i księgowości.

Wymagania

Znajomość języka obcego w stopniu umożliwiającym wykonywanie codziennych obowiązków służbowych .Preferowany język : angielski, niemiecki bądź niderlandzki( warunek konieczny)

• Umiejętność kierowania ludźmi i egzekwowania wydajności.

• Umiejętność czytania i analizowania projektów budowlanych.

• Doświadczenie na budowie i na podobnym stanowisku min. 10 lat.

Praktyczna znajomość robót szalunkowych i zbrojarskich lub murarskich (warunek konieczny)

• Podstawy obsługi komputera ( Word, Excel, itd).

• Sumienność, dokładność, systematyczność, zaangażowanie.

Prezentacja firmy

Firma budowlana z 15 letnią historią i ugruntowaną pozycją rynkową w Uni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie