Majster/Kierownik na budowie exportowej z językiem niemieckim

Paley&Partner Sp. z o.o.

42-360 Poraj, śląskie

Opis stanowiska pracy

Oferta pracy skierowana jest do osób zainteresowanych podjęciem pracy na budowach eksportowych na terenie państw Unii Europejskiej.
Na oferowanym stanowisku pracy niezbędne będą kwalifikacje z zakresu branży konstrukcji stalowych oraz umiejętności organizowania i kierowania brygadami montażowymi w budownictwie przemysłowym.

Wymagania

• Umiejętność kierowania brygadami montażowymi
• Język niemiecki na poziomie komunikatywnym
• Znajomość rysunku technicznego
• Doświadczenie w montażu fasad i konstrukcji stalowych

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Wysokie wynagrodzenie i świadczenia socjalne
• Darmowe zakwaterowanie
• Darmowy dojazd i zjazd z kontraktu oraz przejazdy na święta
• Darmowy dojazd między miejscem zakwaterowania a budową
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji

Prezentacja firmy

Firma Paley&Partner Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i prowadzeniem prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca