Fundamental Group S.A.
Fundamental Group S.A. Fundamental Group S.A. Fundamental Group S.A. Fundamental Group S.A.
Spółka została założona w roku 1991. Od tego momentu firma zrealizowała wiele nowatorskich i skomplikowanych inwestycji i ugruntowała swoją pozycję na rynku budowlanym w Polsce. Fundamental Group jest generalnym wykonawcą budynków kubaturowych, zarówno mieszkaniowych jak i komercyjnych (budynki biurowe, usługowe i handlowe) oraz obiektów przemysłowych. Firma realizuje ponadto projekty deweloperskie w budownictwie mieszkaniowym, a także budynki biurowe i handlowe na wynajem. W ramach swojej działalności prowadzi na zamówienie inwestorów projekty w systemie "Design and Build".

MAJSTER BUDOWY

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • kontrola zgodności wykonanych prac z dokumentacją budowlaną,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów budowlanych,
  • koordynacja prac grup brygadowych i podwykonawców na powierzonym odcinku robót,
  • współpraca z dostawcami i podwykonawcami robót,
  • rozliczanie kosztów realizowanych robót, sporządzanie zestawień zużytych materiałów oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań,
  • uczestnictwo w organizowaniu i koordynowanie prac na budowie,
  • nadzór nad zapewnieniem warunków właściwej organizacji robót oraz spełnienia wymogów obowiązujących przepisów w zakresie BHP i ochrony ppoż.,
  • uczestnictwo w przeprowadzaniu inwentaryzacji rzeczowej robót.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższe technicznego (preferowani absolwenci kierunku Budownictwo),
  • minimum 2 letnie doświadczenie będzie głównym czynnikiem decydującym o wyborze kandydata,
  • znajomości przepisów, norm i warunków wykonania, montażu i odbioru robót budowlano-montażowych,
  • znajomości pakietu MS Office,
  • umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju w strukturze naszej organizacji,
  • pakiet opieki medycznej w prywatnych placówkach,
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.