Majster Budowy w branży energetycznej

Trakcja PRKiI S.A.

Augustów, podlaskie

Wizję zmieniamy w rzeczywistość
Trakcja PRKiI S.A. jedna z największych spółek giełdowych, działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego w tym kolejowego, drogowego oraz energetyki w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki oraz licznymi kontraktami realizowanymi na terenie kraju poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Realizacja prac na kontraktach energetyki kolejowej i zawodowej na terenie całego kraju;
  • Organizacja pracy i nadzór nad terminowością wykonywania zadań, realizowanych przez podległe brygady robocze;
  • Przygotowywanie zamówień materiałowych;
  • Rozliczanie czasu pracy podległych pracowników;

Wymagania

  • Wyższe średnie o profilu elektrycznym, elektrotechnicznym;
  • Dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność kierowania pracownikami i bardzo dobra organizacja pracy;
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy.

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, bony świąteczne);
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego;
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.