Opis stanowiska pracy

Firma BSP System poszukuje Majstra do nadzoru prac budowlanych - elewacyjnych na obiektach realizowanych głównie w Warszawie oraz okolicy. Do głownych zadań i obowiązków pracownika należałoby:

- stały nadzór na budowach

- uczestniczenie w koordynacjach budowlanych

- weryfikacja zgodności wykonywanych prac z projektem

- nadzór nad załadunkami i rozładunkami materiałów budowlanych

- zgłaszanie zapotrzebowania na materiały budowlane

- udział w rozwiązywaniu problemów wykonawczych oraz kolizji projektowych

- wykonywanie obmiarów na budowie

Wymagania

- doświadczenie w pracy na budowie
- umiejętności interpersonalne
- prawo jazdy kat. B
- komunikatywność
- zaradność

Prezentacja firmy

Firma BSP Bracket System Polska sp. z o.o. jest profesjonalną firmą zajm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Architektura, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości