Majster/Brygadzista mostowy na rynek niemiecki

Trakcja PRKiI S.A.

Niemcy, zagranica

Wizję zmieniamy w rzeczywistość
Trakcja PRKiI S.A. jedna z największych spółek giełdowych, działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego w tym kolejowego, drogowego oraz energetyki w Polsce.

W związku z intensywnym rozwojem działalności na rynkach zagranicznych, poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Kierowanie zespołem pracowników przy budowie obiektów mostowych.
  • Nadzór nad prawidłowością oraz terminowością wykonywanych robót przy wsparciu kierownika budowy.
  • Dyspozycja i koordynacja pracy poszczególnych brygad budowlanych oraz zapewnienie prawidłowej jakości wykonywanych prac.
  • Regularny udział w naradach budowy, zapewnienie terminowości wykonania prac oraz zamówienie materiałów i ich dyspozycja.
  • Dbałość o należyte standardy BHP na budowie.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne, związane z budownictwem mostowym.
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, ze znajomością branży budowlanej.
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe zagranicą, szczególnie w Niemczech.
  • Umiejętność czytania specyfikacji i dokumentacji technicznych.
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy.
  • Samodzielność, dyspozycyjność i zaangażowanie.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego.
  • Gotowość do podjęcia pracy zagranicą i ewentualnego zamieszkania na terenie Niemiec.

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i odegrania istotnej roli w rozwoju spółki na rynku niemieckim.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.