Maintpartner - Elektryk

Adecco Poland Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres zadań:

  • Wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń i instalacji według harmonogramu pod kątem elektrycznym
  • Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn
  • Raportowanie o przeglądach, konserwacjach oraz naprawach (m.in. dokonywanie zapisów w książkach maszyn)
  • Wykonywanie schematów elektrycznych do maszyn, urządzeń

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie kierunkowe - elektryczne
  • Mile widziane doświadczenie 1 rok na pokrewnym stanowisk
  • Uprawnienia SEP G1 - E
  • Znajomość instrukcji stosowania przyrządów pomiarowych
  • Ogólna wiedza z zakresu elektryki przemysłowej
  • Predyspozycje do pracy w zespole
  • Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów
  • Skrupulatność
  • Dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym, 12h)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę od razu u pracodawcy
  • Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji - osoby z doświadczeniem zarabiają na poziomie 5000 zł brutto
Oferta pracy stałej
Zadzwoń lub napisz - 723 004 319!

Numer referencyjny: MNE/10/19/KTW/AC
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.