Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy ambitnych i doświadczonych Kandydatów na stanowisko:

maintenance manager

Nr ref.: 40252
Praca stała
Lokalizacja: Lublin

Zakres obowiązków:
  • koordynacja utrzymania ruchu maszyn i innych urządzeń produkcyjnych
  • tworzenie planów napraw maszyn oraz linii produkcyjnych i kontrola ich realizacji
  • zarządzanie pracą działu utrzymania ruchu
  • zarządzanie budżetem działu
  • wybór dostawców, negocjacje warunków zakupu i dostaw
  • wdrażanie nowoczesnych metod zarządzania utrzymaniem ruchu
  • bieżąca współpraca z pozostałymi działami firmy

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • minimum 4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • znajomość nowoczesnych narzędzi i metod z obszaru zarządzania utrzymaniem ruchu
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:
  • ciekawa, pełna wyzwań praca w stale rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • realna szansa na rozwój zawodowy w strukturach firmy
  • codzienna praca z najnowszymi technologiami
  • możliwość wdrażania najnowszych metod zarządzaniem utrzymaniem ruchu w zakładzie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów pozapłacowych oraz pakiet szkoleń

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)