Praca.farmacja.pl

Magister Farmacji

Miejsce pracy: Wrocław
Magister farmacji:

Od kandydatów oczekujemy:
• Wykształcenia wyższego farmaceutycznego
• Wiedza w zakresie standardów, procedur, jakości specyficznych dla sektora farmacji
• Samodzielności i skuteczności w działaniu
• Dyspozycyjności, obowiązkowości
• Umiejętności pracy w zespole
• Umiejętności sprzedażowych

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę na pełen etat
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
• Motywacyjny system wynagradzania
• Szkolenia podnoszące kwalifikację i kompetencje zawodowe
• Pracę w profesjonalnym zespole

Zakres obowiązków
• Sprzedaż produktów leczniczych, suplementów diety i wyrobów medycznych
• Sprawowanie opieki farmaceutycznej nad pacjentami apteki
• Współpraca z kierownikiem apteki w zakresie prawidłowego funkcjonowania apteki
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.