Opis stanowiska pracy

UWAGA! Praca na terenie Wodzisławia Śląskiego
Poszukujemy magistra farmacji do APTEKI MEDHOUSE

Opis stanowiska:
- prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept w tym sporządzanie leków recepturowych i aptecznych zgodnie
z obowiązującymi przepisami i ich retaksowanie;
- zamawianie oraz przyjmowanie towaru;
- monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania wiedzy i umiejętności.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie wyższe farmaceutyczne,
- łatwość nawiązywania kontaktu z Pacjentem,
- umiejętność pracy w zespole,
- samodzielność i skuteczność w działaniu,
- dyspozycyjność, obowiązkowość.

Prezentacja firmy

Firma istnieje na rynku od 1990 roku. Główny obszar działalności to dora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
docelowo - czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia