Magister farmacji

Praca.farmacja.pl

TUREK, wielkopolskie

Miejsce pracy: TUREK
Grupa Nowa Farmacja zatrudni

Magistra Farmacji

w TURKU (woj. wielkopolskie)

Zakres obowiązków:
-obsługa pacjenta zgodnie ze standardami firmy,
-kontrola i realizacja recept,
-wykonywanie leków recepturowych,
-monitorowanie terminu ważności i dostępności preparatów w magazynie.

Oczekujemy:
-wykształcenia wyższego farmaceutycznego,
-otwartość na pacjenta i chęć pomocy,
-orientacji na osiąganie postawionych celów,
-zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
-znajomości programu Kamsoft.

Naszym Pracownikom oferujemy:
-stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o najwyższe standardy,
-atrakcyjny system finansowy (podstawa i premia)
-możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego,
-pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze,
-dodatkowe ubezpieczenie.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.