Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  • Profesjonalna obsługa pacjentów
  • Prawidłowe realizowanie powierzonych obowiązków

Wymagania:

  • Wykształcenie farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu i pozytywne nastawienie do pracy.
  • Dbanie o własny rozwój osobisty i ciągłe poszerzanie swojej wiedzy i kompetencji

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym koncepcie aptecznym
  • Możliwość pracy w zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń pracowniczych
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Możliwość zapoznania się z innowacyjną koncepcją sprzedaży
  • Umowa o pracę na cały etat

Prezentacja firmy

KCR PLACEMENT Sp. z o.o. - firma z doświadczeniem na rynku badań ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting