Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jednym z wiodących przedsiębiorstw na rynku pośrednictwa pracy dla farmaceutów w Niemczech. Współpracujemy z licznymi aptekami w wielu atrakcyjnych regionach Niemiec i poszukujemy farmaceutów chcących mieszkać i pracować w Niemczech na terenie Saksonii.

Oferujemy pracę także absolwentom farmacji nie posiadającym doświadczenia zawodowego. Aby pracować w niemieckiej aptece, wymagana jest znajomość języka niemieckiego na poziomie C1. My współpracujemy także z farmaceutami znającymi język na poziomie B1, pomagając w organizacji kursu języka (także specjalistycznego) w Niemczech.

Zainteresowani pracą w Niemczech otrzymają z naszej strony szerokie wsparcie nie tylko w zakresie załatwiania wszelkich formalności związanych z podjęciem pracy, ale także w stawianiu pierwszych kroków na terenie Niemiec.

Nasze usługi są dla osób poszukujących pracy bezpłatne.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Ukończonych studiów farmaceutycznych na terenie Unii Europejskiej
  • Znajomości języka niemieckiego co najmniej na poziomie B2
  • Gotowości zamieszkania w Niemczech

Kandydatom oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie, umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc w znalezieniu mieszkania w pobliżu miejsca pracy
  • Regularny czas pracy
  • Profesjonalne środowisko pracy

Zalety współpracy z nami:

  • Świadczone przez nas usługi są dla osób ubiegających się o pracę bezpłatne
  • Oferujemy wsparcie przy licznych formalnościach potrzebnych do rozpoczęcia pracy
  • Towarzyszymy podczas procesu rekrutacji i integracji

Świadczymy usługi z zakresu doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy w Niemczech. Rekrutujemy fachowców, w szczególności lekarzy, farmaceutów, ale także specjalistów z branży IT oraz inżynierów budownictwa z wielu krajów Unii Europejskiej do pracy w Niemczech.

Prezentacja firmy

tw.con. GmbH

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne