Sales For

Magister Farmacji

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą. Dla swojego Klienta – dynamicznie i najszybciej rozwijającej się sieci aptek w Polsce, poszukujemy pracownika na stanowisko: Magister Farmacji.

Obowiązki:

  • Fachowe doradzanie pacjentom,
  • Dbanie o miłą atmosferę we współpracy z kierownikiem i zespołem apteki,
  • Przyjmowanie dostaw, wprowadzenie ich na stan w systemie komputerowym apteki,
  • Utrzymywanie prawidłowej rotacji towarów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne z uprawnieniami,
  • Prawo wykonywania zawodu,
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Umiejętność w osiąganiu celów biznesowych i marketingowych apteki,
  • Wykonywanie obowiązków z pasją i zaangażowaniem,
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu,
  • Kreatywność, dynamizm i dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność obsługi komputera, w szczególności pakietu Office oraz programów aptecznych (mile widziany Kamsoft).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w miłym i zgranym zespole aptecznym,
  • Szeroki wachlarz szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe farmaceutów,
  • Współpracę z wewnętrznymi zespołami specjalistów w zakresie zakupów, marketingu itp.
  • Prace pełną wyzwań.
Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Sales For