InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Magister farmacji

Miejsce pracy: Cała Irlandia

OBOWIĄZKI:
• sprzedaż produktów leczniczych i wyrobów medycznych
• informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków
• monitorowanie stanów magazynowych apteki

OCZEKIWANIA:
• wykształcenie kierunkowe (magister farmacji)
• min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku magistra farmacji
• dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)
• gotowość do pracy na terenie Irlandii na okres min. roku
• gotowość do odbycia rozmowy kwalifikacyjnej z przedstawicielami irlandzkiej
agencji w Krakowie

OFERUJEMY:
• ofertę pracy dopasowaną do doświadczenia i umiejętności kandydata
• możliwość pracy w wybranej przez siebie lokalizacji na terenie Irlandii
• stabilne zatrudnienie
• atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.