Magister Farmacji Warszawa Włochy

Zdrowie Sukcesja W.S. Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Apteki Zdrowie to sieć aptek powstająca w województwie mazowieckim. Tworzymy apteki na najwyższym, europejskim poziomie zapewniając pacjentom możliwie pełną opiekę oraz wysoką satysfakcję z zakupów.

Ze względu na dynamiczny rozwój oraz ciągłe poszukiwanie nowych lokalizacji, firma daje duże możliwości rozwoju zawodowego.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Magister Farmacji

Obowiązki:

  • profesjonalna i rzetelna obsługa Pacjentów w zakresie realizacji recept
  • doradzanie i udzielanie porad Pacjentom

Wymagania

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne
  • prawo wykonywania zawodu
  • odbyty staż po ukończeniu studiów
  • umiejętność obsługi komputera (Kamsoft, pakiet MS Office),
  • doświadczenie w pracy w sieci aptek będzie dodatkowym atutem
  • dokładność, rzetelność

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia