Magister farmacji- pracuj z najlepszymi!

Praca.farmacja.pl

Tarnów, małopolskie

Miejsce pracy: Tarnów
Dla naszego Klienta, międzynarodowej i stabilnej firmy, poszukujemy osoby chcącej rozwijać się na stanowisku magistra farmacji. W związku z otwarciem nowego punktu w Tarnowie, wspomagamy Klienta w zbudowaniu całego zespołu.

Zakres obowiązków :
- wsparcie klienta aptecznego
- konsultowanie problemów Klientów, informowanie o produktach, ich działaniu oraz zalecanym dawkowaniu
- wydawanie leków na receptę
- prowadzenie ewidencji stanu asortymentu w aptece
- sprzedaż wyrobów leczniczych i produktów medycznych

Wymagania:
- wyższe wykształcenie farmaceutyczne
- odbyty staż (minimum 5 miesięcy)
- komunikatywność
- rzetelność
- gotowość do pracy od poniedziałku do soboty w systemie zmianowym

Oferta:
- umowa o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
- benefity: Multisport, prywatna opieka medyczna
- premie miesięczne oraz roczne
- wyprawki szkolne dla dzieci

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV na adres mailowy biura Grafton Kraków.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.