Magister farmacji na stanowisko Koordynatora ds. zarządzania siecią aptek

Praca.farmacja.pl

różne miejscowości - Polska północna, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: różne miejscowości - Polska północna
Rodzinna sieć aptek działająca na obszarze Polski północnej poszukuje magistra farmacji do pracy na stanowisku Koordynatora ds. zarządzania siecią aptek.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe farmaceutyczne,
- min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku (udokumentowany),
- doświadczenie w motywowaniu i szkoleniu pracowników,
- zdolności analityczne i negocjacyjne,
- czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych.

Zadania:
- rozwijanie aptek w podległym regionie,
- analiza konkurencji,
- prowadzenie negocjacji zakupowych,
- wspieranie kierowników w zarządzaniu zespołami aptek,
- szkolenie nowych pracowników,
- kontrolowanie i egzekwowanie standardów pracy sieci.

Oferujemy:
- pewne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę kontraktową,
- narzędzia niezbędne do pracy,
- realny wpływ na rozwój sieci w podległym regionie,
- atmosferę pracy sprzyjającą wdrażaniu nowych rozwiązań,
- pomoc w relokacji.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pośrednictwem portalu.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.