Magister Farmacji - Mikołów

Praca.farmacja.pl

Mikołów, śląskie

Miejsce pracy: Mikołów
W związku z dynamicznym rozwojem aptek Cosmedica aktualnie poszukujemy
do apteki w Mikołowie osoby na stanowisko:
Magister Farmacji

Zadania:
Przyjmowanie recept i sprzedaż leków zgodnie z obowiązującymi procedurami,
Przygotowywanie leków recepturowych,
Monitorowanie terminów ważności leków oraz stanów magazynowych,
Udzielanie informacji dotyczących działania oraz stosowania produktów leczniczych i wyrobów medycznych.

Wymagania:
Wykształcenie i staże właściwe dla danego stanowiska,
Bardzo dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za wykonywane zadania,
Znajomość przepisów i norm prawnych dotyczących funkcjonowania apteki,
Zaangażowanie.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z pominięciem okresu próbnego,
Otwartą ścieżkę kariery w strukturze wciąż rozwijającej się organizacji,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Pakiet medyczny, pakiet MultiSport.

Lubisz wyzwania, w których możesz wykazać się fachową wiedzą, pracowitością i inicjatywą?| Chcesz się rozwijać i samodoskonalić? Dobrze czujesz się w pracy z ludźmi?| Dołącz do zespołu Cosmedica i razem z nami dbaj o zdrowie, samopoczucie i dobrą formę Polaków.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.