Magister Farmacji Mielec

Galen Sp. j.

Mielec, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Magister Farmacji

(nr ref. MF/MI/06)

Miejsce pracy: MIELEC

Jeśli jesteś osobą:

§  Potrafiącą budować pozytywne relacje z klientami oraz członkami zespołu

§  Rzetelną, dokładną, odpowiedzialną i sumienną

To zapraszamy do składania aplikacji!

Główne zadania:

§  Zapewnienie uprzejmej i fachowej obsługi Pacjenta

§  Realizacja recept i wykonywanie leków recepturowych

§  Wykonywanie czynności operacyjno-administracyjnych w aptece

§  Współpraca z  działami deficytów hurtowni

Wymagania

  •  Tytuł magistra farmacji
  •  Sprawna obsługa komputera
  •  Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Pracę w miłym i kompetentnym zespole
  • Możliwość awansu na stanowisko kierownicze
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia adekwatna do osiąganych wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia

Prezentacja firmy

Apteki Galen to sieć aptek, których działalność opiera się na wielolet... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia