Magister Farmacji/Kierownik Apteki

Impart Sp. z o.o.

21-500 Biała Podlaska, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, właściciela dwóch ogólnodostępnych Aptek, w związku ze stałym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Magister Farmacji(docelowo Kierownik Apteki)

Miejsce pracy: Biała Podlaska

Woj. lubelskie

Zakres obowiązków:

•Realizacja celów sprzedażowych podległej placówki,

•Zapewnienie profesjonalnej i rzetelnej obsługi klienta,

•Organizowanie akcji promocyjnych.

Oferujemy:

•Umowę o pracę,

•Atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania

•Wykształcenie wyższe, farmacja

•Minimum roczne doświadczenie zawodowe i/lub rozpoczęta/ukończona specjalizacja z farmacji,

•Mile widziana znajomość języków obcych: rosyjski, angielski,

•Umiejętność obsługi specjalistycznego oprogramowania komputerowego: np. program euro apteka,

•Umiejętność kierowania personelem,

•Zdolność zarządzania czasem i pracą własną oraz innych osób.

Prezentacja firmy

Obszary działania firmy to: <br/>- pośrednictwo w zatrudnieniu, rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia