Magister farmacji Görlitz (Niemcy)

Praca.farmacja.pl

Görlitz (Niemcy), dolnośląskie

Miejsce pracy: Görlitz (Niemcy)
Poszukujemy osoby do pracy w Görlitz (Niemcy) na stanowisko:
Magister farmacji

Zadania
- Przyjmowanie receptur i sprzedaż leków
- Przygotowywanie leków recepturowych
- Laboratorium

Wymagania
- Magister farmacji
- Umiejętność doradzania i udzielania informacji pacjentom
- Bardzo dobra organizacja i motywacja do pracy
- Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku i w zespole
- Znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie

Oferujemy
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace obowiązująca na terenie Niemiec
- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z taryfa "Deutsche Apothekenwesen"
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Prace w miłym zespole
- Pomoc w znalezieniu mieszkania

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.
Osoby zainteresowane oferta prosimy o przesłanie aplikacji przez formularz aplikacyjny widoczny obok ogłoszenia.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.