Magister Farmacji DOZ Bielsk Podlaski

Praca.farmacja.pl

Bielsk Podlaski, podlaskie

Miejsce pracy: Bielsk Podlaski
Sieć Aptek DOZ do swoich struktur poszukujemy osób na stanowisko:
Magister Farmacji

Zakres obowiązków:
•Obsługa pacjentów na najwyższym poziomie
•prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept w tym sporządzanie leków recepturowych i aptecznych zgodnie z obowiązującymi przepisami
•prawidłowe przyjęcie dostawy i potwierdzenie jej zgodności z zamówieniem
•comiesięczna analiza terminu ważności preparatów w magazynie aptecznym
•dbałość o standardy sieci;

Oczekujemy:
•wykształcenia farmaceutycznego;
•samodzielności i skuteczności w działaniu;
•umiejętności pracy w zespole
•dyspozycyjności oraz obowiązkowości;
•znajomości programu KAMSOFT;

Kandydatom oferujemy:
•atrakcyjne wynagrodzenie
•system premiowy
•umowę o pracę
•możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
•uczestnictwo w budowie sukcesu firmy o zasięgu ogólnoeuropejskim
•udział w innowacyjnych projektach

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.