Magister Farmacji - bardzo dobra oferta

Praca.farmacja.pl

Świnoujście, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Świnoujście
Do naszej apteki w Świnoujściu (zachodniopomorskie) poszukujemy:

Magistra farmacji

Zakres obowiązków:
• dbałość o standardy obsługi pacjentów;
• pomoc przy organizacji pracy i zarządzaniem zespołem aptecznym;
• realizacja zamówień;
• obsługa pacjentów;
Oczekujemy:
• samodzielności i skuteczności w działaniu;
• umiejętności pracy w zespole;
• umiejętności wyznaczania celów;
• znajomości programu KAMSOFT będzie dodatkowym atutem;
Naszym pracownikom oferujemy:
• umowę o pracę i system premiowy;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• szkolenia podnoszące kwalifikację i kompetencje zawodowe;
• możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy;
• zorganizowaną pomoc w przypadku przeprowadzki i zakwaterowania;