Magazynier(z orzeczeniem o niepełnosprawności)

A-trybut-Polski HR S.A.

Warszawa, 02-170, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

A-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.
A-Trybut - Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Magazynier

Lokalizacja: Warszawa (C. H. Arkadia)

Zadania osoby zatrudnionej:

- przymowanie dostaw,
- obsługa paleciaka,
- dźwiganie skrzynek z towarem i innych prac fizycznych na terenie sklepu.

Wymagania

Wymagania:

- posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności,
- sprawnośc fizyczna,
- uczciwość, rzetelność,
- dyspozycyjnośc w godzinach 9-19,

Oferujemy:

- umowe o prace,
- pracę w młodym, zespole, miłej atmosferze,
- stabilne wynagrodzenie.

Prezentacja firmy

Firm HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne