Work Service S.A.
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Magazynier

Miejsce pracy: Zabierzów

Zadania:

  • Kompletowanie zamówień
  • Obsługa wózka widłowego
  • Ewidencjonowanie dokumentacji magazynowej
  • Dbałość o porządek w magazynie

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (godziny pracy: 6-14; 14-22),
  • Podstawy obsługi komputera,
  • Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • Motywacja oraz chęć do pracy,
  • Mile widzialne wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu
  • logistycznym,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Stawka: 3400zł brutto
  • Praca w ramach umowy o pracę tymczasową na cały etat,
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna dla pracownika z możliwością poszerzenia pakietu o członków rodziny, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową,
  • Bonus finansowy na wakacje oraz święta bożonarodzeniowe,
  • Nagrody za pomysły i usprawnienia wg filozofii Kaizen,
  • Pozytywną atmosferę współpracy,
  • Nowoczesne zaplecze techniczne
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.