TBAI Poland Sp. z o.o.
Jesteśmy przedsiębiorstwem z Grupy Toyota Boshoku, międzynarodowej firmy z branży Automotive. Zajmujemy się produkcją kompletnych siedzeń dla Toyoty oraz montażem siedzeń do hybrydowych modeli samochodów dla takich marek jak BMW oraz MINI Cooper. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby chcącej poszerzać swoją wiedzę i doświadczenie na stanowisku:

Magazynier

Miejsce pracy: Wykroty/ Nowogrodziec/ Bolesławiec/ Lubań

Zakres obowiązków:

- przyjmowanie, kontrola oraz wydawanie materiałów z magazynu

- przygotowanie materiałów do wysyłki

- przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji

- dostarczanie materiałów na linie produkcyjne

Wymagania:

- uprawnienia na wózki widłowe

- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

- mile widziane doświadczenie na magazynie

- chęć do pracy, zaangażowanie

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,,

- wynagrodzenie zasadnicze plus dodatki

- zwrot kosztów dojazdu

Zainteresowane osoby prosimy o apilkowanie poprzez poniższy przycisk " APLIKUJ "