ManpowerGroup Sp. z o.o.

Magazynier

Miejsce pracy: Września, Jarocin

Miejsce pracy: Września

Kluczowe zadania:

  • Przyjmowanie oraz wydawanie towaru
  • Załadunek i rozładunek towaru
  • Prace porządkowe na magazynie

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie (mile widziane)
  • Uprawnienia na wózek widłowy
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym lub czterobrygadowym
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy:

  • Pracę w firmie będącej liderem w branży automotive, oferującej bardzo zaawansowane rozwiązania
  • Wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o premie gwarantowane
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (w późniejszym czasie zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta)
  • Szkolenia oraz inwestycje w rozwój zawodowy (m. in. uprawnienia spawalnicze)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m. in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, bony świąteczne, zniżki u wybranych partnerów)
  • Pracę w zgranym zespole
  • DARMOWY DOJAD Z JAROCINA
Kontakt: 882 907 766
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials