Opis stanowiska pracy

Grupa Kapitałowa HORTICO SA jest podmiotem z ponad 25 letnią historią gospodarczą, zatrudniamy ponad 250 osób. Poprzez sieć własnych hurtowni zajmujemy się zaopatrzeniem w artykuły ogrodnicze profesjonalnych producentów, centrów ogrodniczych, sklepów ogrodniczych, sieci handlowych. Współpracujemy z dostawcami z całej Europy. Posiadamy odbiorców zarówno w kraju jak i za granicą m.in. w Rosji, na Ukrainie, w Rumuni, na Łotwie i Białorusi. Prowadzimy 4 własne centra ogrodnicze, jesteśmy właścicielem firmy nasiennej PNOS w Ożarowie Mazowieckim. Wdrażamy nowe technologie upraw ogrodniczych. Jesteśmy jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży ogrodniczej oraz jedynym notowanym na Rynku NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowisko:

Magazynier

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności skutecznej pracy w zespole,
  • wysokiej wydajności pracy,
  • zaangażowania i dyspozycyjności.

Zakres obowiązków:

  • przyjęcia do magazynu, kontrola ilościowa dostarczanych towarów i materiałów,
  • załadunek/rozładunek/alokacja towarów na magazynie,
  • dbanie o zgodność jakościową oraz ilościową towaru z zamówieniem,
  • odpowiednie pakowanie towarów,
  • odpowiedzialność za stany magazynowe materiałów, opakowań oraz wyrobów gotowych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • przyjazną atmosferę i pracę w młodym zespole,

Proces rekrutacji:

  • wybrane osoby są zapraszane na rozmowy z przyszłym przełożonym,
  • wybór najlepszego kandydata zostaje dokonany w oparciu o kompleksową ocenę wyników rozmowy oraz aplikacji kandydata,
  • każdy kandydat, który zostanie zaproszony na rozmowy otrzyma informację zwrotną z ostateczną decyzją (również osoby, którym nie zostanie przedstawiona oferta zatrudnienia),

Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV za pomocą przycisku "APLIKUJ"

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa HORTICO SA jest podmiotem z ponad 25 letnią historią go... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne