Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej na terenie Wrocławia (Psie Pole), poszukujemy osób na stanowisko:

magazynier

Nr ref.: 27028
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • obsługa wózków widłowych;
  • transport półfabrykantów z magazynu na produkcję;
  • załadunek/rozładunek towaru;
  • obsługa komputera;
  • praca ze skanerem

Oczekiwania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (warunek konieczny);
  • doświadczenie w obsłudze wózków widłowych (minimum 6 miesięcy);

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji;
  • umiejętność obsługi komputera i skanera;
  • doświadczenie w pracy z dokumentacją magazynową;
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość stałego zatrudnienia
  • możliwość przystąpienia do programu Benefit Multisport

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)