Opis stanowiska pracy

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na następujące stanowisko:

MAGAZYNIER

Oczekiwane doświadczenie zawodowe i kwalifikacje:

  • doświadczenie w pracy w magazynie min. 2 lata
  • wymagane zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność pracy oraz uprawnienia na wózki widłowe oraz suwnice z poziomu „0”
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • nienaganny przebieg pracy

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dobrą atmosferę w pracy

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

Prezentacja firmy

STAPPERT jest wiodącym europejskim dystrybutorem produktów długich wykon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Praca fizyczna, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka