Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- Przyjmowanie i weryfikacja wizualna i ilościowa dostaw elementów, podzespołów i urządzeń elektronicznych
- Przyjmowanie i weryfikacja wizualna i ilościowa dostaw elementów mechanicznych
- Wpisywanie otrzymanych dostaw na stan magazynowy do bazy danych
- Umieszczanie otrzymanych dostaw w magazynie, nadzór nad nimi wraz z określoną odpowiedzialnością finansową za przyjęty towar
- Wydawanie z magazynu części do projektów realizowanych w firmie
- Okresowa kontrola stanu magazynowego względem ewidencji w bazie danych
- Wsparcie prac specjalisty ds. zaopatrzenia

Wymagania

- Wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne – kierunek elektronika lub pokrewne);
- Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
- Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznej – wymóg konieczny;
- Umiejętności związane z magazynowaniem materiałów oraz obchodzeniem się ze sprzętem o wysokiej wartości;
- Wysokie zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista.

Mile widziane:
- Zainteresowanie technologiami kosmicznymi lub chęć pracy w tej dziedzinie;
- Doświadczenie w branży elektronicznej, optycznej i/lub mechatronicznej.

Prezentacja firmy

Astri Polska jest firmą badawczo-rozwojową działającą w branży te... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis