Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, lidera w branży logistycznej, szukamy kandydatów do pracy na stanowisku magazyniera.

Oferujemy:

  • praca w systemie trzyzmianowym 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 – 06:00
  • wynagrodzenie miesięczne 3700 zł brutto, plus 400 premia- premia
  • dodatek nocny, nadgodziny 150% i 200%
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zadania:

  • załadunek i rozładunek towarów
  • przygotowywanie i komisjonowanie towarów w oparciu o ustalone dokumenty.
  • praca ze skanerem
  • przestrzeganie i stosowanie procedur związanych z magazynowaniem, wysyłką i przyjmowaniem towarów
  • zabezpieczenie wyrobów przed zniszczeniem, uszkodzeniem lub kradzieżą.
  • kontrola stanów w magazynie

Wymagania:

  • umiejętności pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym
  • uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych UDT wysoki skład

Zapraszamy do kontaktu.

Prezentacja firmy

Kilkanaście lat wspólnej pracy pomogło nam stworzyć zgrany zespół... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis