Opis stanowiska pracy

Firma TREPKO ASEPTIC Sp. z o.o. jest polską filią koncernu TREPKO A/S z siedzibą w Danii, światowego lidera rynku automatów pakujących dla przemysłu spożywczego.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

Opis stanowiska i zakres obowiązków:

  • obsługiwanie magazynowych systemów informatycznych
  • przyjmowanie towarów oraz półfabrykatów dostarczonych do magazynu
  • wprowadzenie towarów na stan magazynowy zgodnie z dokumentem dostawy oraz fakturą zakupu
  • prawidłowe przygotowanie i obieg dokumentów związanych z pracą w magazynie
  • wydawanie towarów z magazynu
  • kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniami klientów

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie oraz obsługa programów magazynowych mile widziana
  • zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków
  • poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy
  • punktualność, dokładność

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dobre warunki pracy w obiekcie biurowo-magazynowym, nowoczesną infrastrukturę

W przypadku zainteresowania ofertą, prosimy o wysłanie cv za pomocą aplikuj.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97 r o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz.833)".

Prezentacja firmy

Firma Trepko Aseptic projektuje i produkuje szeroką gamę urządzeń pakują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Praca fizyczna, Praca Logistyka, Praca Inne