Opis stanowiska pracy

• sprawne zaopatrzenie produkcji w komponenty do realizacji zleceń produkcyjnych
• kontrola przyjęć i wydań magazynowych
• weryfikacja dostaw
• udział w inwentaryzacjach cząstkowych i całościowych
• utrzymywanie porządku na magazynie

Wymagania

• umiejętność pracy w oparciu o procedury, instrukcje pracy, instrukcje BHP oraz politykę jakości,
• dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
• mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
• mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
• zaangażowanie i motywacja do pracy
• odpowiedzialność za powierzone zadania, dokładność

Prezentacja firmy

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębior... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka