Agencja Zatrudnienia KS Service

Magazynier

Miejsce pracy: Swarzędz

OBOWIĄZKI

  • przyjmowanie i wydawanie dostaw z aut dostawczych
  • dostarczanie części do samochodów na linię produkcyjną
  • praca przy maszynach w dziale spawalniczym i dziale montażu
  • prace porządkowe w magazynie

WYMAGANIA

  • posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych lub chęć ich zdobycia
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • dobra sprawność fizyczna

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe 13,69 złotych brutto oraz system premiowy - do 300 złotych miesięcznie
  • dla pracowników bez uprawnień oferujemy darmowy kurs na operatora wózka widłowego
  • odzież roboczą
  • transport do miejsca pracy
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.