Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Sucha Beskidzka + okolice do 30 km

• Rozładunek i załadunek towarów
• Dbanie o czystość w magazynie
• Bieżący nadzór nad materiałami i sprzętem w magazynie
• Wydawanie towaru ekipom instalatorskim
• Przeprowadzanie inwentaryzacji towarów
• Zgłaszanie zapotrzebowania braków towarów

Oferujemy:
• zatrudnienie na cały etat w oparciu o umowę zlecenie
• niezbędne narzędzia pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
• przyjazną atmosferę pracy
• oferta dotyczy pracy tymczasowej

Wymagania

• Znajomość branży hydraulicznej
• Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
• Prawo jazdy kat. B
• Mile widziana umiejętność praktycznej obsługi programów magazynowych
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Prezentacja firmy

ENERGIA Polska S.A. to dostawca nowoczesnych rozwiązań z zakresu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Logistyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis