Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 08/12/2016.

Magazynier

Straszyn, pomorskie

Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny

Opis stanowiska pracy

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy "Serwis Personalny", nr certyfikatu 10045. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko pracownika magazynu.

Co będziesz robił?
• przyjęcie i wydanie paczek
• magazynowanie i układanie produktów
• przewóz materiałów między regałami
• dbałość o stan magazynu
• inwentaryzacja i opisywanie zapasów magazynowych

Co oferujemy?
• stałą pracę
• umowa o pracę
• praca na trzy zmiany (od 6 do 14, od 14 do 22, od 22 do 6)
• możliwość pracy na dodatkowych zmianach (np. od 16 do 24, lub od 4 do12)
• podstawa wynagrodzenia (2200 brutto) + premie (razem 2800 brutto)
• dodatkowo płatne nadgodziny
• praca na chłodni
• gwarantowana specjalistyczna odzież do pracy w niskich temperaturach

Wymagania

Jakie mamy wymagania?
• aktualna książeczka SANEPID - wymóg konieczny
• chęć do podjęcia pracy
• motywacja i zaangażowanie
• chęć podjęcia pracy fizycznej
• dbałość o mienie pracodawcy

Mile widziane:
• uprawnienia na wózki widłowe (firma gwarantuje wyrobienie uprawnień w przypadku ich braku)
• aktualne psychotesty

Firma Serwis Personalny powstała jako samodzielna filia znanego w Niemczech... przedsiębiorstwa Serwis Personalny należącego do dużej grupy firm o tej samej nazwie Serwis Personalny . Istniejemy od 1991 roku i cieszymy się sukcesem.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Logistyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inne , Praca Kontrola jakości , Praca Produkcja