Agencja Zatrudnienia KS Service

Magazynier

Miejsce pracy: Stargard

OBOWIĄZKI

  • rozładunek i załadunek towarów
  • weryfikacja zgodności przyjmowanych i wydawanych towarów z zamówieniami
  • stała kontrola nad stanami magazynowymi
  • prace porządkowe na terenie magazynu

WYMAGANIA

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy od niedzieli do piątku w godzinach 21:00 - 5:00
  • chęć i motywacja do pracy
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe w wysokości 18,29 złotych brutto
  • szkolenie wstępne przygotowujące do pracy
  • możliwość podjęcia stałej współpracy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy