Agencja Zatrudnienia KS Service

Magazynier

Miejsce pracy: Stargard Szczeciński

OBOWIĄZKI

Jesteś osobą pracowitą i sumienną?
Zależy Ci na stabilnej pracy na długi okres czasu?
Lubisz pracować w godzinach nocnych? (21:00 - 5:00)
Posiadasz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych?

WYMAGANIA

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania, mamy pracę właśnie dla Ciebie!

Jeżeli masz doświadczenie w pracy w magazynie, to świetnie! Jeśli nie, wszystkiego Cię nauczymy i zdobędziesz cenną praktykę.

OFERUJEMY

Proponujemy Ci pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Mamy świadomość tego jak cenny jest dobry pracownik, dlatego oferujemy Ci godziwe wynagrodzenie za Twoje zaangażowanie, w wysokości 18,29 zł brutto na godzinę.

Nie zwlekaj, wyślij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą, umówimy Cię na spotkanie w firmie i zajmiemy się wszystkimi formalnościami.

Powodzenia!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.